uretim
orbey_fabrika

Fabrika ve Yönetim Binamız İstanbul’da Bahçelievler ilçesine bağlı Yenibosna semtinde yer almaktadır. Fabrika binamız toplamda 12.500 m2 kapalı alana sahip olup, OR-BEY TEKSTİL olarak faaliyetlerimizi 5.000 m2’lik kapalı alanda sürdürmekteyiz. Atatürk Havalimanı ve Avrupa Yakasındaki gümrüklere yakın lokasyonda oluşumuz, müşterilerimize sevkiyat ve ulaşım anlamında firmamıza büyük avantaj sağlamaktadır.

mamulkontrolyazi

Müşterilerimize kaliteli nihai ürün sunabilmek için, hammaddemizin kaliteli olmasının gerekliliğinin firmamız için öncelikli hedef olduğunun farkındayız. İşte tam da bu sebeple, firmamızın geniş ürün yelpazesindeki kumaşların iplikleri, Türkiye?de ve dünyada iplik sektöründe kabul görmüş farklı iplik tedarikçileri tarafından sağlanmaktadır. 200 ton civarında farklı iplik numarası, karışım ve renk gamından oluşan iplik depomuz mevcut fabrika binamız içerisinde yer almakta olup tüm iplik giriş ve çıkışlarımız bilgisayar sistemi üzerinde kayıt altında tutulmaktadır. Bünyemiz içerisinde üretim için gerekli hammaddeyi bu denli yüksek kapasitede ve farklı çeşitte bulundurmamız, firmamıza müşterilerimiz için çok çabuk ve esnek şekilde AR-GE ve üretim numunesi yapma imkanı sağlamaktadır.

iplikdepo

cozgu_yazi
cozgu

İstenilen kalitede ve süreklilikte dokuma kumaş üretebilmek için dokuma öncesi hazırlık işlemlerinin yapıldığı çözgü bölümü büyük önem taşımaktadır. Dokuma öncesinde çözgü bölümünde yapılması gereken işlemler, fabrikamız bünyesinde yetkin elemanlarımızca yapılarak üretim bölümümüzde müşterilerimizce talep edilen kalitenin standart ve sürekli hale getirilmesi sağlanmaktadır. Yine bünyemizde yer alan numune çözgü makinası da firmamıza ufak metrajlarda çok hızlı şekilde numune ve AR-GE çalışması yapma fırsatı tanımaktadır.

dokumayazi

OR-BEY, müşterilerinin servis kalitesindeki beklentisine ve taleplerine tesis kuruluş düzeni sayesinde hızlı cevap verebilme avantajını kullanmaktadır. Dokuma kumaş imalatımız, en yeni teknoloji ile donatılmış 24 adet PICANOL marka tezgahlarımızla kendi bünyemizde yapılmakta olup, sektöründe fazlasıyla tecrübeli çalışanlarımızla birlikte teknoloji ve teknik bilgi en iyi şekilde harmanlanarak üretim kapasitemizin verimi en yüksek seviyeye çıkarılmaktadır.
İmalat durumumuz ve kapasite verimlilik oranlarımız, firmamızda kurulu ERP yazılımları ve bilgisayar sistemleri sayesinde anlık ve günlük raporlar alınarak sürekli takip edilmektedir.

dokuma