our-factory


OR-BEY Tekstil 1994 yılında 9 çalışanı ile bir dönüştürücü olarak kuruldu ve bugün 135 çalışanı ile Türkiye’de iyi bilinen dikey entegre dokuma kumaş üreticisi oldu. OR-BEY merkez ofisi ve lojistik merkezi, Atatürk Havalimanı yakınında, Yenibosna-İSTANBUL’da, yerel ve uluslararası müşterileri için uygun bir konuma sahiptir.

 

YARN-WAREHOUSE


OR-BEY Fabrika, tüm üretim tesisi, Tekirdağ’da bulunan Velimese Organize Sanayi Bölgesi’nde, İstanbul merkezine 110 km mesafede yer almaktadır. Velimese, Türkiye’nin en büyük Organize Sanayi Bölgeleri arasındadır. Üretim tesisi 18.000 m 2 kapalı alana kurulmuş olup toplam 12.000 m 2 açık alana sahip olup toplam 30.000 m 2 ‘dir. Bu tesis iplik büküm, iplik boyama, dokuma hazırlık, dokuma, kumaş terbiye ve kumaş boyama tesisleri ve rafineri tesislerinden oluşmaktadır. Bugün OR-BEY tesisi ayda 250.000 mt / ay kumaş üretimi ve 100 ton iplik boyama kapasitesine ulaştı. OR-BEY firması, yıllık üretiminin% 60’ını dünyanın birçok ülkesinde doğrudan birçok marka ve üreticiye ihraç etmektedir; Yurtiçi pazarda kalan, ürünlerini ihraç eden üreticilerin yanı sıra, Türkiye’nin tanınmış perakende markalarını da satmaya devam ediyor. Firmamız ağırlıklı olarak Saf Yün ve Yün karışımı kumaşların üretiminde uzmanlaşmıştır. Yün kumaşlarda uzmanlaşmasının yanı sıra, saf keten, keten karışımı, bazı pamuk ve polyviscose karışımları da üretime devam etmektedir. OR-BEY, moda ve trendlerin takip etmesi gereken bir dünyada hızla değişen müşteri taleplerini karşılamak için hem makine teknolojisinde hem de insan gücünde yeni yatırımlar yapmaya devam ediyor.

veaving


OR-BEY, kısa vadeli teslimat tarihlerinde hızlı müşteri taleplerini karşılamak için bazı kalitelerde iplik stokları taşır, bu nedenle iplikler genellikle tek iplik olarak stokta tutulur ve isteklerine göre renklere boyanır ve daha sonra elastanlı veya elastansız olarak bükülür. son kullanım. İplik Büküm tesisinin kapasitesi 75 tonluk olup, iki adet Volkmann ve 6 adet Hamel iplik büküm makinası bulunmaktadır. İplik boyahanesinde otomatik boya mutfak sistemi (Eliar) ve boyahane makinaları kapasitesi 2 kg’dan başlar ve 500 kg’a kadar (2-10-25-50-100-200-300-500 kg) Her boyama makinesinde Setex otomasyon kontrolleri vardır. OR-BEY’in boya boyama işleminin her aşamasını otomatik olarak boya laboratuarından kontrol etmesini sağlar.

 

weaving


OR-BEY, bir klimalı (Luwa) dokuma odasında bulunan 2 adet kesitli çözgü makinesi, 1 adet otomatik çekme makinesi (Staubli) ve 64 adet dokuma tezgahına sahiptir. Dokuma tezgâhları Dornier ve Somet, 22 raplik dokuma tezgahı Picanol ve 18 rapierli dokuma tezgahı Dornier’den oluşuyor. Farklı dokuma tezgâhları, OR-BEY’in farklı tipte kumaşların üretkenliği ve hızlı teslimatı açısından esnek olmasına izin verir.

veaving


OR-BEY kumaş terbiye ve boyama tesisi 2004 yılında kurulmuştur. Sondaj ve boyahane tesisi, Osthoff Singeing ve Desizing Machine, Goller açık genişlikte çamaşır makinesi, Monforts Stenter makinesi gibi kullanım alanlarında en iyi bilinen Avrupa Makinalarından oluşmaktadır. , Biella parçalanmış KD makinesi, Monforts Sanforlama makinesi, Sperotto Rimar Buharlama makinesi, Lafer raisinng makinesi, Elektroteks kesme makinesi, Memnun Lisa makinesi, Menschner Crabbing makinesi, Fongs kumaş boyama makinesi, DLM taşma boyama makinesi, Zonco keçeleme makinesi, Zonco ip çamaşır makinesi. Bu makinelerin son kullanımının çeşitliliği ile OR-BEY, her mevsimde müşterilerine her mevsim değişik çeşitte finişler üretmekte ve OR-BEY, müşterilerine yeni ürünler sunmak için yeni tip Finisaj makinelerine yatırım yapmaya devam etmektedir.

 

EnglishTurkish
error: Sertifikalarımız Korumalıdır !