uretim
orbey_fabrika

Dokuma aşaması tamamlanmış olan ham kumaşlarımız, firmamız bünyesinde öncelikle ham halde kalite kontrole tabi tutulmaktadır. Bua sayede apre işlemleri gerçekleştirilmeden önce varsa dokuma kaynaklı hatalar ortaya çıkarılmakta ve kumaşlarımız finişlenmeden önce gerekli önlemlerin başlangıç aşamasında alınması sağlanmaktadır.

 

mamulkontrolyazi

Dokunmuş olan kumaşlarımıza ihtiyaç durumuna göre apre işlemleri öncesinde veya sonrasında konusunda uzman bayan elemanlarımız tarafından cımbız işlemleri uygulanmakta ve kumaşlarımıza daha kusursuz bir görünüm kazandırılmaktadır.

 

kontrol

cozgu_yazi
cozgu


OR-BEY, her türlü kumaş ürünü için çözgü ve ambalaj dahil olmak üzere, kalite kontrolünden sevkıyata kadar tüm süreçleri otomatik hale getirdi. Müşteri taleplerine bağlı olarak, kumaşlar kalite değerlendirme sistemi olarak 4 nokta sistemde veya 10 puanlık sistemde kontrol edilir. Kaliteyi sağlamak için, kumaşlar her aşamada denetlenir. Tüm grej kumaşları, sonlandırma bölümüne geçmeden önce kontrol ediliyor. Bu işlem için bir kalite kontrol yazılımı ile donatılmış 14 sarma makinesi kullanılmaktadır. Testler, OR-BEY’in üretim kalitesini sağlamak için özenle çalışan uzman personel tarafından yapılır. Tam modern laboratuvarı ile Şirket, resmi normlar, müşteriler veya kontrol kuruluşları tarafından talep edilen özel standartların yerine getirilmesi için gereken tüm testleri yapabilir. Tüm testler, çevreye ve sağlığa zararlı madde içermeyen ürünlere verilen ISO 9001 Kalite Güvence Belgesi ve OEKE-TEX sertifikasının kontrolü altında yapılmaktadır.

 

EnglishTurkish
error: Sertifikalarımız Korumalıdır !